Juostų paskirtis ir spalvos

 

Parduodamos aukštos kokybės, 5 metrų oro jogos juostos kartu su surišimo kilpom ir karabinu. Šiuo metu pardavimui yra šviesiai žalia, karališka mėlyna ir turkio mėlyna. 

 

Asmeniniams užsakymams spalvų yra labai didelė paletė - balta, auksinė, raudona, rožinė, oranžinė, levandos, violetinė, juoda, pilka, mėlynos ir žalios atspalviai, todėl klauskite asmeniškai.  

Tai specialiai oro jogai suaustos juostos, kurios saugiai atlaiko net iki 200 kg žmogaus svorį, padeda kūnui išsitempti, sustiprėti, atsipalaiduoti. Galima jas naudoti atliekant statinius ir dinaminius pratimus, juos pasilengvinant arba pasisunkinant. Atsigulus, juosta apgaubia kūną ir žmogus atsipalaiduoja netgi po labai sunkios treniruotės arba darbo dienos. 

 

Naudojama maloniam ir unikaliam poilsiui namuose ar studijoje. 

 

Nuostabus būdas supti kūdikius ir vaikus, jie greitai atsipalaiduoja, nurimsta ir užmiega. Tai nuostabi  pramoga vaikui ir suaugusiam lavint savo kūną, reakciją ir protą. 

Kaina - 130 eurų. 

Užsakymams - orojoga@gmail.com

Juostų priežiūra:

Į juostą lipti be papuošalų, kad jos nesuplėšyti. 

Skalbti tik šilkai/vilnai skirtu rėžimu bei gręžti iki 600 apsukų. 

Nenaudoti skalbiant minkštiklio, tik šilkui skalbiklį. 

Juostos nepalikti ant tiesioginės saulės spindulių, nes jos blunka. 

Visada surišti juostą pagal mano atsiųstą instrukciją, paliekant bent dviejų sprindžių juostos galus laisvus iš šono dėl saugumo. 

Dėmesio: už konstrukcijos įrangą ant kurios kabinsite juostą, atsako pats pirkėjas, nes ši dalis į komplektą neįeina. Pasirūpinkite savo saugumu. 

Grąžinimo politika: 

Kokybiška juosta nėra grąžinama, jeigu ji neturi aiškių fizinių defektų. Jei tokie randami, tai nuo juostos gavimo per 1 dieną būtina atsiųsti nuotraukas su defektų įrodymais.  

Vėliau yra traktuojama, kad juosta galėjo būti pažeista paties kliento naudojimo metu, nesilaikant ankščiau išvardintų reikalavimų (žiūrėti - juostos priežiūra). 

Dėmesio: juostos šonuose, per visą jos ilgį esančios žymės nėra defektas, taip turi būti. 

 

Norėdami įsigyti, pildykite formą kontaktų skiltyje. 

20191001_120114.jpg