Esu sertifikuota oro jogos,  pilates, kalanetikos, nirvana mokytoja. Kūno terapeutė, emocinių traumų transformacijos specialistė. 

Tai kuo dalinuosi ir mokau kitus, yra ne tik technika ir judesys, tai visuminis kūno, žmogaus esmės pajautimas ir to atskleidimas. Mokymu, kuriuo dalinuosi yra, kaip per judesį, atverti kūno galimybes, išlaisvinti energijos potenciją ir patirti malonumą mankštoje. Tai visuma, kuri duoda ypatingus rezultatus.

Oro jogos mankštose padedu išlaisvinti jūsų kūną, padidinti jo galimybes, praplėsti savo suvokimo ribas ir žinoma – mokau jus atsipalaiduoti ir patirti labai subtilius potyrius, kurių niekur kitur, kaip nesvarumo būsenoje jūs nepatirsite :) 

 

Aš esu moteris, kuri save atranda kasdien iš naujo. Viskas gyvenime kinta greitai, todėl ir aš teku kosminiu greičiu. Daugelis iš mūsų net nežino kokias galimybes turime, kokie neišlaisvintos energijos resursai užspausti mūsų viduje. Aš nuolat ieškau savo galimybių, sąmoningai kasdien kurdama savo dieną, vesdama mankštas. Tai nuostabus pašaukimas, kurį atradusi esu pertekliuje juo dalintis su jumis visais. Esu labai žingeidi, mėgstu naujoves, visapusišką tobulėjimą tiek fizine, tiek dvasine prasme, todėl mano diena prasideda pirmiausiai man pačiai. Tam, kad pajusčiau savo kūną darau rytinę mankšta, tam kad praskaidrinčiau savo sąmonę – meditaciją. Mano kūnas yra mano šventovė, namai, kuriais aš labai rūpinuosi ir to mokau visus atėjusius į mano užsiemimus. Mankšta, labai svarbi dalis mūsų gyvenime norint išlikti sveikiems, bet mityba užima taip pat labai svarbią dalį. Taip kaip maitinamės, taip ir jaučiamės. 

 

Visas žinias kaupiu ne sau, o visiems, kad dalintis, kad žmonės patirtų ekstazę nuo būvimo čia ir dabar. Jeigu jautiesi, kad pavargai nuo visko, jei patiri daug streso ir nežinai kaip atsipalaiduoti, jeigu ieškai tai, ko dar niekad nepatyrei ir esi pasirengęs gauti didžiulę dozę malonumo, energijos ir geros savijautos, tai labai lauksiu tavęs savo užsiemimuose arba instruktorių mokymuose. 

 

Su meile, Saulė