Instruktorių mokymai

Esu oro jogos pradininkė - mokytoja, rengianti sertifikuotus oro jogos instruktorių apmokymus Lietuvoje jau 8 metus.

Pirmiausia noriu pasakyti, kad tai ko mokau yra ne tik technika ir judesys, tai visuminis kūno, žmogaus esmės pajautimas ir atskleidimas. Mokymu, kuriuo dalinuosi aš, yra kaip per judesį, kvėpavimą ir dėmesio koncentraciją atverti kūno galimybes, išlaisvinti energijos potenciją ir patirti malonumą mankštoje. Tai visuma, kuri duoda ypatingus rezultatus. Padedu suvokti ir pajausti savo galimybes, žmogaus resursus tiek fiziniame, tiek sąmonės potenciale. 

 

Oro joga - tai jogos, pilates ir net akrobatikos sinchronas. Bet ji skirta visiems, net ir visai pradedantiesiams. Ji padeda prasitempti, atpalaiduoti įtampas, sustiprinti visus kūno raumenis, išmokti balanso ir nuo lengviausių pratimų lengvai tobulėti iki sunkiausių, pagal savo kūno galimybes. Aš oro jogoje integruoju ir kūno terapiją, kurios pagalba su dėmesiu kūnas pats atsistato iš patirtų stresų.  

Tai intensyvūs 3 dienų mokymai, kurių metų mokomasi visų oro jogos pozicijų,  apžvelgiama, kaip tai veikia žmogaus kūną, psichologiją, treniruojamės patys, mokomės sudaryti treniruotę grupėms. Gaunate žinias ir suvokimą, apie visuminį kūno atskleidimą. 

Kiekvienas gauna mano išleistą oro jogos knygą su visomis pozicijomis ir aprašais, o baigus kursą išduodamas sertifikatas.

Esant pageidavimui, sudaromos galimybės atlikti praktiką ir vesti grupines treniruotes.  Taip pat įsigyti juostas (jas rekomenduoju užsisakyti iš anksto).

Šiuos mokymus galite baigti ir dėl savęs, kad išmoktumėt pozicijas, saugiai ir su malonumu treniruotumėtės namie ar oro jogos pamokose. 

Vietų skaičius ribotas.

Mokymai vyks:

Data: 2022.09.09-11

Laikas: 9 – 18h

Vieta: Anahata studija, Grybo 17, Vilnius

Investicija į save: 499 eurai. Vietų skaičius ribotas.

Dėl platesnės informacijos ir registracijos prašome kreiptis el. paštu - orojoga@gmail.com arba užpildę kontaktų formą.

 

Saulė

oro jogos mokymai 2018.jpg
20191223_130053.jpg